כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים

כרטיס ביקור דיגיטלי WISE

מעוניינים להגדיל את היקף המכירות שלכם? מעוניינים להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאליים שלכם? רוצים לשווק ולקדם את העסק שלכם בצורה יעילה וטובה יותר? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם! כרטיס ביקור דיגיטלי של חברת WISE מחכה רק לכם.

כרטיס ביקור דיגיטלי

רבים מאיתנו זוכרים את התקופה שבה היינו מחלקים כרטיסי ביקור מנייר בתיבות הדואר וללקוחות. מטרת הכרטיס הייתה לחשוף את בית העסק, ולמעשה לקדם ולשווק אותו עד כמה שניתן. כיום, ישנם אמצעים טכנולוגיים ויעילים יותר לביצוע פעולות קידום אלה. כרטיס ביקור דיגיטלי, נחשב בעיניי רבים כאחד מהכלים הטובים והיעילים ביותר לקידום העסק כיום.

בעידן המודרני שבו אנו משתמשים באינטרנט בכל מקום – גם במהלך העבודה וגם במהלך שעות הפנאי שלנו, הפצה של כרטיס ביקור דיגיטלי יעילה ביותר. הכרטיס מכיל בתוכו את כל המידע שהלקוח צריך, על מנת להכיר את השירות שאתם נותנים, ולהבין מה הייחודיות שלכם אל מול החברות השונות בשוק.

כרטיס ביקור דיגיטלי – חברת WISE

חברת WISE מציעה להנפיק עבורכם כרטיס ביקור דיגיטלי, כזה שיסייע להגדיל את טווח הלקוחות הפוטנציאליים ואת היקף החשיפה שלכם. לכרטיס הביקור של חברת WISE יש ממשק ייחודי, כזה שמאפשר מגוון רחב של פעולות:
אפליקציה ייעודית לשליחת הודעות אוטומטיות, כפתורי שיתוף שמאפשרים הפצה וחשיפה של מסמכים במהירות וביעילות, טפסים דיגיטליים להחתמת לקוחות בצורה מהירה ויסודית (רלוונטי בעיקר עבור סוכני ביטוח, סוכני מכירות וגם עבור עורכי דין) ועוד מגוון אפשרויות בלחיצת כפתור אחת.

כיום, כל עסק או נותן שירות, זקוק לקדם ולשווק את בית העסק או השירות שהוא נותן. הסיבה העיקרית לכך היא התחרות הגדולה שקיימת כיום בשוק, ומצריכה מאיתנו לנסות ולייחד את העסק שלנו בכל צורה שהיא. כרטיס ביקור דיגיטלי, מאפשר לנו להציג את החוזקות שלנו בתור נותני שירות – את המאפיינים הרלוונטיים ביותר לתחום העבודה שלנו.
כמו כן, תוכלו להוסיף מידע רלוונטי אחר: חוות דעת וביקורות של לקוחות שעבדתם איתם במהלך השנים, תיק עבודות שיציג מספר עבודות שלכם לדוגמא, מדע כמו 'מדוע עליכם לבחור דווקא בנו', תמונות וסרטונים במידה וזה רלוונטי וכמובן את הפרטים הרלוונטיים לצורך ביצוע התקשרות ויצירת קשר.

אם גם אתם מעוניינים להגדיל את היקף המכירות שלכם, להגדיל את טווח הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולקדם את עצמכם בדרך ייחודית ומקורית – כרטיס ביקור דיגיטלי של חברת WISE הוא הפתרון המושלם עבורכם!

 

לרכישה לחצו כאן

banner